Про нас

Компанія ПП БУД КОНТОРА заснована в 2011 році. Метою створення підприємства було налагодження дистрибуції товарів будівельної хімії у Львові та Львівській області. Закріпившись на ринку Львівської області, було прийнято рішення рухатись у напрямку міжнародної торгівлі та власного виробництва.

Місією нашого підприємства є забезпечення наших партнерів широким спектром ексклюзивного високоякісного продукту. Також в наших планах впровадження інноваційних технологій продаж, які допоможуть нашим партнерам збільшувати прибутковість власних підприємств.

Сьогодні Ми є частиною міжнародної групи компаній, що займається дистрибуцією, виробництвом та зовнішньоекономічною діяльністю в Україні, Польщі та інших країнах Європи. Наша група компаній складається з ПП «Буд контора» (Львів, Україна) , ТзОВ «Пластекс Україна» (Львів, Україна), SP z o.о. «PLUS Group» (Лодзь, Польща). Наші складські площі складають понад 2 000 кв м. Є виробничий майданчик у Львівській області та власні торгові точки у м. Львові а також інтернет магазин.

Нашими Клієнтами є магазини будівельних матеріалів у Львові та Львівській області та дистриб’ютори будівельних матеріалів в більшості регіонів України.

Наша компанія є офіційним імпортером в Україні торгових марок Painter (Польща), Dragon (Польща), Atlas (Польща) та інших провідних виробників Польщі та Європи.

Працюючи з Нами Ви отримуєте стабільного ділового партнера з широким асортиментом продукції будівельної хімії та малярного інструменту.